- TRENDY
- NEPŘEHLÉDNĚTE
- E-CIGARETY & GRIPY
- NÁPLNĚ
- MÍCHÁNÍ E-LIQUIDŮ
- PŘÍSLUŠENSTVÍ
- Úvod
- Plnitelné ecigarety
- VooPoo
- VooPoo e-cigareta DRAG NANO 2 (800mAh) carbon fiber
VooPoo e-cigareta DRAG NANO 2 (800mAh) carbon fiber
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
- Související zboží2
VooPoo e-cigareta DRAG NANO 2 (800mAh) carbon fiberNení skladem749 Kč/ ks619 Kč bez DPH
Druhá generace populární e-cigarety do kapsy od VooPoo
DRAG NANO 2 - Carbon Fiber (polykarbonát)

Čeká na vás přepracovaný design, větší kapacita baterie, dva nové typy cartridge a perfektní elektronika. Samozřejmostí je také řada praktických vychytávek pro co nejsnazší každodenní využití.
Přepracovaný design a minimální rozměry
Krásné hrany, kovové zpracování ze zinkové slitiny a boční panely z kůže, nebo polykarbonátu. VooPoo Drag Nano 2 Pod Kit je překrásná e-cigareta, kterou si snadno můžete vzít kamkoliv s sebou.

Je velmi skladná a lze si ji bezproblémově uložit do kapsy.
Rozměry činí jen 72 x 44 x 14,2 mm a je k dispozici v celé řadě barevných variací.

Větší kapacita baterie a regulace airflow
Uvnitř kompaktního těla se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 800 mAh, která se postará o dlouhé hodiny nerušeného vapování. Samozřejmostí je také podpora dobíjení pomocí nového portu USB-C, dobito tak budete mít rychleji, než kdykoliv předtím.

Novinkou je potom inovativní systém přísunu vzduchu s možností regulace. Tento systém se nachází v přední části. V té se nachází malá posuvná páčka, jejímž posouváním nahoru nebo dolů ovlivňujete přívod vzduchu. Díky této přesné regulaci si detailně upravíte tuhost výsledného potahu.
.jpg)
Dvě nové cartridge a praktické plnění
Preferujete více páry, nebo spíše menší množství a důrazný hit? VooPoo Drag Nano 2 Pod Kit si poradí se všemi formami MTL vapingu díky novým cartridgím s integrovanými tělísky s různým odporem. První cartridge disponuje odporem 0,8 ohm a je určena pro vzdušnější MTL. Druhá cartridge nabídne odpor 1,2 ohm a je určena pro utaženější MTL potah a nikotinové soli.

Novinkou je přítomnost jednoduchého a praktického systému plnění cartridge. Tu již nebudete muset odpojovat od těla baterie. V případě, že vám dojde uvnitř cartridge e-liquid, jednoduše sejmete vrchní náustek a během pár vteřin doplníte e-liquid zpátky do cartridge. Proces je intuitivní, jednoduchý a velice rychlý a pohodlný.

Vynikající elektronika s chipem GENE
Tělo zařízení je poháněno prvotřídním čipem Gene, který se postará o hladký chod
a efektivně rychlý náběh žhavení, dále také třístupňovou regulaci výkonu.

Nesmí chybět ani podpora automatického spínání potahu, nebo celá řada
bezpečnostních ochran baterie pro dobíjení a cartridge pro používání.
Parametry produktu a obsah balení
Rozměry: 72 x 44 x 14,2 mm
Materiál těla baterie: zinková slitina + kůže/polykarbonát
Kapacita baterie: 800 mAh
Výstupní výkon: 8 - 20 W (dle tělíska)
Výstupní napětí: 3,2 - 4,2 V (dle tělíska)
Dobíjení: USB-C port
Výstupní napětí: 3,2 - 4,2 V
Podporovaný odpor: 0,1 - 3,0 ohm
Objem: 2 ml

1x tělo baterie VooPoo Drag Nano 2 Pod (800 mAh)
1x cartridge VooPoo Drag Nano 2 Pod (0,8 ohm)
1x cartridge VooPoo Drag Nano 2 Pod (1,2 ohm)
1x USB-C kabel pro dobíjení
1x šňůrka pro zavěšení na krk
1x uživatelský manuál













