Informace o e-kouření » Proč E-cigareta
Proč e-cigareta

 

Správná volba

Pokud jste zavítali na naše stránky a právě pročítáte tyto řádky, jistě k tomu máte nějaký důvod. Nejspíše nejste nadšeni z toho, že kouříte klasické tabákové cigarety, které zatěžují vaše zdravý v mnoha ohledech,  zapáchají a obtěžují vás i vaše okolí. Cest jak z toho ven je více a záleží jen na Vás, kterou zvolíte. Můžete nakoupit  žvýkačky, náplasti s obsahem nikotinu, podstoupit různé  odvykací kůry, které se z dlohodobého hlediska  ukazují jako neúčinné,  nebo se přidat k nám Vaperům ( uživatelům elektronických cigaret )  a začít poznávat výhody elektronické cigarety.


Zdraví na prvním místě

Pokud jste zavítali na naše stránky a právě pročítáte tyto řádky, jistě k tomu máte nějaký důvod. Nejspíše nejste nadšeni z toho, že kouříte klasické tabákové cigarety, které zatěžují vaše zdraví v mnoha ohledech, zapáchají a obtěžují vás i vaše okolí. Cest jak z toho ven je více a záleží jen na Vás, kterou zvolíte. Můžete nakoupit  žvýkačky, náplasti s obsahem nikotinu, podstoupit různé  odvykací kůry, které se z dlohodobého hlediska  ukazují jako neúčinné, nebo se přidat k nám Vaperům ( uživatelům elektronických cigaret )  a začít poznávat výhody elektronické cigarety.


Úspora peněz

Kouření s elektronickou cigaretou je mnohem levnější než kouření klasických cigaret.
Průměrně to bývá  až 70%  ušetřených financí za jeden měsíc.
Náklady se ale často mohou výrazně lišit v závislosti na preferované značce eliquidu, druhu elektronické cigarety a stylu vapování.
Průměrný vaper nakoupí  měsíčně 3x 30ml balení eliquidu,  2x náhradní žhavící hlavu do svého clearomizeru a k tomu nějakou tu novinku na vyzkoušení.


Závěrem

Pokud chcete doopravdy přestat kouřit a chcete, aby vám v tom elektronická cigareta pomohla, musíte se obrnit trpělivostí a silnou vůlí.
Nejdůležitější je postupné snižování dávky nikotinu. Tento proces netrvá týden nebo dva, ale i několik měsíců, aby byl efekt trvalý. Pokud si myslíte, že po pořízení elektronické cigarety přestanete automaticky do 14 dní kouřit, musíme vás zklamat. Tak to totiž opravdu nefunguje.