Informace o e-kouření » Jak vybrat e-cigaretu
Jak vybrat elektronickou cigaretu v bodech


Pro každého nového elektronického kuřáka (vapera), který přijde na náš web s vizí vybrat si tu správnou e-cigaretu, se může zdát prvotní volba obtížná.
Aktuální nabídka elektronických cigaret, gripů, clearomizérů a příslušenství je totiž obrovská, a pro začátečníka tak může být obtížné se v sortimentu zorientovat.

Rozhlédněte se kolem sebe, prohoďte pár slov s kamarádem, který již elektronickou cigaretu spokojeně používá. Jistě vám rád poskytne pár stěžejních informací a třeba vás ji nechá i vyzkoušet.

Získáte tak lepší představu o vapingu a inspiraci pro nákup své vlastní elektronické cigarety.
Zajímavé tipy a informace naleznete také na youtube kanálech českých recenzentů elektronických cigaret.

Pokud nemáte ve svém okolí žádného vapera nebo se nikoho nechcete vyptávat, nezoufejte….Náš Team Vaping.cz je tu pro Vás denně, velice rádi Vám pomůžeme ke správné volbě, všechny dotazy zodpovíme a poradíme s nákupem.Obracet se na nás můžete na našem online chatu mezi 08:00 až 22:00 anebo telefonicky na kontaktech uvedených v banneru na hlavní stránce.
Jsme Vapeři, elektronické cigarety používáme aktivně již sedmým rokem, milujeme novinky a rádi je testujeme. Při výběru jsme již díky nasbíraným zkušenostem asistovali stovkám začínajících uživatelů.

Pro rychlejší pochopení komponentů e-cigarety a lepší orientaci v terminologii vám doporučujeme navštívit sekci s názvem „Slovníček pojmů ve vapingu“, kde na vás čekají přehledně zpracované informace, které jistě ocení i zkušenější uživatelé a budou pro vás do začátku nadmíru užitečné.

 

  • Pro začínajícího vapera doporučujeme:

    Na začátku vaší vaperské cesty nehledejte složitá řešení, vyberte stylovou elektronickou cigaretu s dostatečnou kapacitou baterie a nežeňte se za velikými mraky.

 

  • Pro pokročilého vapera doporučujeme:

    Základní, startovací sady máte již za sebou a je potřeba pořídit kamaráda.Jistě sledujete novinky, recenze a hledáte favorita mezi Gripy a mody s širší nabídkou různých režimů a funkcí.Tohle vše je v pořádku, není ale potřeba tlačit na pilu a hnát se za kosmickými výkony a clearomizéry s dvaceti spirálkami.

 

 

  • Pro zkušeného vapera doporučujeme:

    Jen nakupovat na Vaping. cz

 


Doporučujeme mrknout na toto video.....